Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bardejov | BJ | 15,40 | 14,95 | 15,40 | 2013/09/21 | FIRE RACINGSPORT |
2. | Velké Karlovice | VS | 15,39 | 15,43 | 15,43 | 2014/06/01 | Štiavnik |
3. | Bijacovce | LE | 16,52 | 15,43 | 16,52 | 2013/09/28 | Šuňava |
4. | Vsetín | VS | 17,00 | 14,95 | 17,00 | 2014/04/19 | HUK |
5. | Mikulůvka | VS | - | - | 18,20 | 2014/06/22 | Podolí |
6. | Široký Důl | SY | 20,68 | 20,81 | 20,81 | 2013/10/26 | Ješov |
7. | Medlov | KM | 20,28 | 21,08 | 21,08 | 2013/04/27 | DrinkTeam |
8. | Pozděchov | VS | 22,14 | 21,63 | 22,14 | 2014/06/15 | Hažovice |
9. | Mikulůvka | VS | - | - | 31,77 | 2014/06/22 | Hážovice |
10. | Kaliště | JI | 48,85 | 45,64 | 48,85 | 2013/07/13 | Pochva |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Abrahám Pavel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,00 | 43 | 0 | |
Abrahám Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 206 | 0 | |
Adam Josef | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,47 | 26 | 0 | |
ALLSTARS ŠHL | 2013/09/14 | Drachkov | ŠHL | 18,37 | 10 | 0 | |
Barták Martin | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,53 | 119 | 0 | |
Bechný Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,31 | 21 | 0 | |
Belko Štefan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,23 | 50 | 0 | |
Benada Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 27,21 | 175 | 0 | |
Beran Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 28,64 | 179 | 0 | |
Bittner Toni | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,75 | 72 | 0 | |
Blažek Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 211 | 0 | |
Bludský Radovan | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,71 | 35 | 0 | |
Bouška Libor | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 188 | 0 | |
Brabence Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,90 | 123 | 0 | |
Brabenec Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,94 | 169 | 0 | |
Briestenský Martin | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,41 | 145 | 0 | |
Brokeš Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,57 | 121 | 0 | |
Burda Jaromír | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,40 | 23 | 0 | |
Burda Libor | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,60 | 94 | 0 | |
Cisárik Matúš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 214 | 0 | |
Cisárik Matůš | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 22,67 | 80 | 0 | |
Čekal Michal | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,44 | 24 | 0 | |
Čekal Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,26 | 51 | 0 | |
Čermák Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,56 | 92 | 0 | |
Člunek | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 71,36 | 17 | 0 | |
Dal Marcel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,98 | 42 | 0 | |
Dal Marcel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,57 | 134 | 0 | |
Daněk Tomáš | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,72 | 37 | 0 | |
Daněk Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 34,31 | 181 | 0 | |
Dedecius Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 41,83 | 183 | 0 | |
Diviš Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,61 | 95 | 0 | |
Diviš Vladimír | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,18 | 112 | 0 | |
Dobeš Filip | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,02 | 141 | 0 | |
Dolní Žďár | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 100,75 | 20 | 0 | |
Donát Václav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,58 | 62 | 0 | |
Dopírák David | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,40 | 3 | 0 | |
DrinkTeam | 2013/04/27 | Medlov, u požární nádrže | - | 21,08 | 8 | 0 | |
Durlák Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,97 | 139 | 0 | |
Ďuršík Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,33 | 54 | 0 | |
Dušek Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,64 | 67 | 0 | |
Dymeš Daniel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,61 | 65 | 0 | |
Fabián Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,59 | 166 | 0 | |
Fiala Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 205 | 0 | |
Figura Daniel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,97 | 125 | 0 | |
Fila Vojtěch | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,98 | 41 | 0 | |
Fila Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,98 | 74 | 0 | |
FIRE RACINGSPORT | 2013/09/21 | Bardejov, radničné námestie | - | 15,40 | 4 | 0 | |
Fodor Vladislav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 21,68 | 78 | 0 | |
Franěk Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,40 | 86 | 0 | |
Frey Eric | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,22 | 49 | 0 | |
Fryč Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,65 | 96 | 0 | |
Fúdr Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,39 | 22 | 0 | |
Gehlert Tom | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,78 | 73 | 0 | |
Gierlowski Micha | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,27 | 47 | 0 | |
Goldman David | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,29 | 48 | 0 | |
Grassl Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,10 | 15 | 0 | |
Gross Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,57 | 60 | 0 | |
Gross Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,00 | 162 | 0 | |
Gut Zdeněk | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,45 | 89 | 0 | |
Hanuš Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 26,09 | 171 | 0 | |
Hazmuka Roman | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,01 | 140 | 0 | |
Heinrich Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 27,88 | 176 | 0 | |
Herman David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 184 | 0 | |
Hopp Jan | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,79 | 59 | 0 | |
Horní Němčice B | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 67,46 | 14 | 0 | |
Horní Pole | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 86,66 | 19 | 0 | |
Hospr Tomáš | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,56 | 27 | 0 | |
Hospr Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,80 | 103 | 0 | |
Hrdlička Jaroslav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,18 | 17 | 0 | |
Hrdlička Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 197 | 0 | |
Hrdlička Vašek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,48 | 90 | 0 | |
Hruška Antonín | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,27 | 163 | 0 | |
Hruška Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,69 | 69 | 0 | |
Hudáč Jaroslav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 81 | 0 | |
Hudec Vladimír | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,52 | 131 | 0 | |
Hůla Jan | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,72 | 36 | 0 | |
Hůla Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 202 | 0 | |
Hyčka Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 24,12 | 159 | 0 | |
Hynek Milan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,13 | 43 | 0 | |
Illichmann David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 24,01 | 158 | 0 | |
Janda Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,08 | 11 | 0 | |
Janda Michal | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,32 | 21 | 0 | |
Janoušek Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,29 | 115 | 0 | |
Ješov | 2013/10/26 | Široký Důl | - | 20,81 | 85 | 0 | |
Jílek Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,24 | 80 | 0 | |
Jiráček Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,21 | 47 | 0 | |
Jirčák Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,22 | 127 | 0 | |
Jiroud Tadeaš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 26,23 | 172 | 0 | |
Jirouš Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,94 | 9 | 0 | |
Jirouš Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 16,96 | 7 | 0 | |
Jonáš Aleš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,59 | 135 | 0 | |
Kadara Josef | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,64 | 33 | 0 | |
kahánek Ondra | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,06 | 41 | 0 | |
Kalous Dominik | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 191 | 0 | |
Kalužník David | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,76 | 38 | 0 | |
Kameňáci | 2013/06/16 | Krašovice | ZČHL | NP | 21 | 0 | |
Kašťák Martin | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,21 | 70 | 0 | |
Klech David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 203 | 0 | |
Klimeš Martin | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,46 | 54 | 0 | |
Klimeš Martin | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,58 | 61 | 0 | |
Kokta Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,09 | 126 | 0 | |
Kolka Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,03 | 107 | 0 | |
Komárek Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 27,98 | 177 | 0 | |
Kozák Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,10 | 110 | 0 | |
Kožina Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 194 | 0 | |
Krbec Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,98 | 153 | 0 | |
Krivokapič Milan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,88 | 137 | 0 | |
Krupa Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,78 | 100 | 0 | |
Krykorka Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,06 | 142 | 0 | |
Kříž František | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 41,63 | 182 | 0 | |
Kšána Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,36 | 117 | 0 | |
Kuba Anton | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,14 | 44 | 0 | |
Kuba Anton | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,15 | 44 | 0 | |
kubát Pavel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,62 | 29 | 0 | |
kubát Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,28 | 52 | 0 | |
Kuča Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,34 | 84 | 0 | |
Kucharik Erik | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,27 | 144 | 0 | |
Kuchařík Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,82 | 38 | 0 | |
Kunžak | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 57,72 | 8 | 0 | |
Kyněra Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 207 | 0 | |
Langer Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,26 | 18 | 0 | |
Langer Petr | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,30 | 20 | 0 | |
Laufke Michael | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,67 | 68 | 0 | |
Lausitz | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | - | 64,35 | 11 | 0 | |
Levý Radek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,78 | 99 | 0 | |
Lidmila Jaromír | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,64 | 34 | 0 | |
Lipolec | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 67,50 | 15 | 0 | |
Malast Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 26,05 | 170 | 0 | |
Malý Josef | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,30 | 128 | 0 | |
Maňas Pavel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,13 | 16 | 0 | |
Maňas Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 193 | 0 | |
Markvarec | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 67,71 | 16 | 0 | |
Mařan Petr | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,80 | 8 | 0 | |
Masný Matěj | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,59 | 31 | 0 | |
Matěj Masný | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,28 | 71 | 0 | |
Medvecký Marko | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 201 | 0 | |
Mencl Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 208 | 0 | |
Mikulenka Zbyněk | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,44 | 88 | 0 | |
Mládek Josef | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,67 | 6 | 0 | |
Mládek Josef | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 16,98 | 8 | 0 | |
Mláka Josef | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,47 | 66 | 0 | |
Mláka Josef | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 212 | 0 | |
Mláka Peter | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,94 | 62 | 0 | |
Mláka Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,66 | 147 | 0 | |
Mlejnek Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,70 | 70 | 0 | |
Mrozowski Libor | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,29 | 19 | 0 | |
Mrozowski Libor | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,57 | 28 | 0 | |
Navrkal Luboš | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,08 | 14 | 0 | |
Navrkal Luboš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,13 | 78 | 0 | |
Nedrchal Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,92 | 151 | 0 | |
Netolický Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,67 | 97 | 0 | |
Novotný Vláclav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,45 | 65 | 0 | |
Novotný Vladimír | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,14 | 69 | 0 | |
Otýpka Luděk | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,18 | 45 | 0 | |
Otýpka Luděk | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,25 | 81 | 0 | |
Papuga Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,50 | 59 | 0 | |
Paška Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 23,84 | 157 | 0 | |
Pauliček Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 21,73 | 79 | 0 | |
Pavelka Denis | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 186 | 0 | |
Pavelka Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,47 | 25 | 0 | |
Pavelka Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,52 | 25 | 0 | |
Pavelka Marek | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,70 | 34 | 0 | |
Pavelka Marek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,77 | 37 | 0 | |
Pavlíček Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,79 | 102 | 0 | |
Pavlišta František | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 30,09 | 180 | 0 | |
Pecník Rastislav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,99 | 68 | 0 | |
Pěkný Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 15,60 | 1 | 0 | |
Pěkný Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,19 | 2 | 0 | |
Pipiš Daniel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,53 | 133 | 0 | |
Pitra Dominik | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,47 | 130 | 0 | |
Pitrmoc Ladislav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,89 | 138 | 0 | |
Plavec Štěpán | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,27 | 114 | 0 | |
Plinknout | 2013/06/09 | Lipová - hlavní hřiště | EXČR | 19,23 | 26 | 0 | |
Pochva | 2013/07/13 | Kaliště | PLPU | 48,85 | 25 | 0 | |
Pola Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,56 | 93 | 0 | |
Pospíšil Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,31 | 53 | 0 | |
Pospíšil Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,45 | 52 | 0 | |
Preclík Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,90 | 150 | 0 | |
Radvan Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,07 | 109 | 0 | |
Raizer Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,34 | 129 | 0 | |
Rudolf Radek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 200 | 0 | |
Rulík Martin | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 23,05 | 155 | 0 | |
Růžička Vojtěch | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,88 | 40 | 0 | |
Růžička Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,93 | 39 | 0 | |
Ryl Karel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,73 | 7 | 0 | |
Ryl Karel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,67 | 148 | 0 | |
Říma Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 26,35 | 173 | 0 | |
Sabil David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,54 | 91 | 0 | |
Sedláček Milan | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,16 | 63 | 0 | |
Sedláček milan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,31 | 82 | 0 | |
Sejkora David | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,72 | 58 | 0 | |
Sejkora David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,02 | 75 | 0 | |
Skalka Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,77 | 36 | 0 | |
Slatinský Petr | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,45 | 53 | 0 | |
Slatinský Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,64 | 146 | 0 | |
Slovák Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,95 | 40 | 0 | |
Sluka Pavel | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,92 | 74 | 0 | |
Soukeník Ondřej | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,88 | 60 | 0 | |
Soukeník Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,04 | 76 | 0 | |
Soukup Rostislav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,32 | 49 | 0 | |
Soukup Rostislav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 209 | 0 | |
Stajka | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 78,78 | 18 | 0 | |
Stodola Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,34 | 164 | 0 | |
Strašil Martin | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,31 | 116 | 0 | |
Strnad Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 198 | 0 | |
Studená | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 67,18 | 13 | 0 | |
Studnička David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 28,51 | 178 | 0 | |
Stuchlík Martin | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,06 | 13 | 0 | |
Stýblo Jindřich | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,64 | 56 | 0 | |
Sumrakov | 2013/07/05 | Horní Meziříčko, hřiště | - | 50,50 | 4 | 0 | |
Svoboda Jaroslav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,48 | 58 | 0 | |
Szabo Martin | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,84 | 73 | 0 | |
Šafařík Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,11 | 111 | 0 | |
Šeiner Václav | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,25 | 64 | 0 | |
Šeiner Václav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,85 | 168 | 0 | |
Šída Michal | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 19,78 | 67 | 0 | |
Škarupa Radim | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,56 | 120 | 0 | |
Škařupa Radim | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 21,01 | 75 | 0 | |
Šmída Adam | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 26,41 | 174 | 0 | |
Štefan Belko | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,70 | 33 | 0 | |
Štěpánek Milan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,83 | 136 | 0 | |
Štinčík Viliam | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,20 | 18 | 0 | |
Štinčík Viliam | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 196 | 0 | |
Šuba Radek | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,02 | 12 | 0 | |
Šuba Radek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 195 | 0 | |
Šuňava | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 16,05 | 13 | 0 | |
Šuňava | 2013/09/28 | Bijacovce, štadión | - | 16,52 | 17 | 0 | |
Švejda Radim | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,43 | 51 | 0 | |
Tarant Stanislav | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,22 | 143 | 0 | |
Těšický Jakub | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 16,96 | 10 | 0 | |
Těšický Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,04 | 10 | 0 | |
Thale Sebastian | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,78 | 122 | 0 | |
Tomšíček Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,11 | 42 | 0 | |
Tragédi | 2013/07/21 | Radostín nad Oslavou | ŽL | 39,52 | 21 | 0 | |
Tregner Karel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,34 | 55 | 0 | |
Trunec Pavel | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 189 | 0 | |
Tubler Roland | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | NP | 82 | 0 | |
Tydrych Lukáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,18 | 46 | 0 | |
Tydrych Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,70 | 35 | 0 | |
Tykal Marek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,09 | 13 | 0 | |
Tykal Marek | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,70 | 32 | 0 | |
Václav Kinský | 2013/07/28 | Strážov | ŠH | 467,19 | 20 | 0 | |
Vaculín Petr | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,34 | 83 | 0 | |
Vácha Libor | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 24,55 | 160 | 0 | |
Vácha Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 23,72 | 156 | 0 | |
Váňa Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,98 | 152 | 0 | |
Vaněk Filip | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,71 | 167 | 0 | |
Vašulín Miloš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,94 | 106 | 0 | |
Vild David | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 25,43 | 165 | 0 | |
Vincenci Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,89 | 105 | 0 | |
Vitko Peter | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | NP | 190 | 0 | |
Vízner Michal | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 22,77 | 149 | 0 | |
Vlastimil Žák | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,10 | 15 | 0 | |
Vlček Tomáš | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,59 | 30 | 0 | |
Volf Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 16,32 | 2 | 0 | |
Volf Jiří | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 18,33 | 50 | 0 | |
Vondra Adam | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,68 | 31 | 0 | |
Vondra Adam | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 21,53 | 132 | 0 | |
Vondra Kuba | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 23,00 | 154 | 0 | |
Vrabec Milan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 18,44 | 57 | 0 | |
Vráblík Jan | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 17,23 | 16 | 0 | |
Vráblík Jan | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 17,33 | 22 | 0 | |
Walica Jiří | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,83 | 104 | 0 | |
Walica Jiří | 2013/04/14 | Jablonec nad Nisou | - | 20,47 | 72 | 0 | |
Wolf Ondřej | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 20,21 | 113 | 0 | |
Zajan Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 16,95 | 6 | 0 | |
Zapletal Radek | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,36 | 85 | 0 | |
Zimmer Antonín | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 24,58 | 161 | 0 | |
Žemlička Jakub | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,70 | 98 | 0 | |
Žilík Vojtěch | 2013/04/13 | Jablonec nad Nisou | FSCR | 19,79 | 101 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel, nejlepěí čas: 18,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Adam Josef, nejlepěí čas: 17,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) ALLSTARS ŠHL, nejlepěí čas: 18,37 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Barták Martin, nejlepěí čas: 20,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bechný Jaroslav, nejlepěí čas: 17,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Belko Štefan, nejlepěí čas: 18,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Benada Michal, nejlepěí čas: 27,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Beran Vojtěch, nejlepěí čas: 28,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bittner Toni, nejlepěí čas: 18,75 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Blažek Tomáš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bludský Radovan, nejlepěí čas: 17,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bouška Libor, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabence Ondřej, nejlepěí čas: 20,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabenec Jiří, nejlepěí čas: 25,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Briestenský Martin, nejlepěí čas: 22,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brokeš Tomáš, nejlepěí čas: 20,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Burda Jaromír, nejlepěí čas: 17,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Burda Libor, nejlepěí čas: 19,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matúš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matůš, nejlepěí čas: 22,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal, nejlepěí čas: 18,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal, nejlepěí čas: 17,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čermák Michal, nejlepěí čas: 19,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel, nejlepěí čas: 17,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel, nejlepěí čas: 21,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš, nejlepěí čas: 34,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dedecius Ondřej, nejlepěí čas: 41,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Diviš Michal, nejlepěí čas: 19,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Diviš Vladimír, nejlepěí čas: 20,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dobeš Filip, nejlepěí čas: 22,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Donát Václav, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dopírák David, nejlepěí čas: 16,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) DrinkTeam, nejlepěí čas: 21,08 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Durlák Michal, nejlepěí čas: 21,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ďuršík Michal, nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušek Jakub, nejlepěí čas: 18,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dymeš Daniel, nejlepěí čas: 18,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fabián Michal, nejlepěí čas: 25,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fiala Jiří, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Figura Daniel, nejlepěí čas: 20,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch, nejlepěí čas: 18,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch, nejlepěí čas: 17,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) FIRE RACINGSPORT, nejlepěí čas: 15,40 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fodor Vladislav, nejlepěí čas: 21,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Franěk Lukáš, nejlepěí čas: 19,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Frey Eric, nejlepěí čas: 18,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fryč Tomáš, nejlepěí čas: 19,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fúdr Jan, nejlepěí čas: 17,39 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gehlert Tom, nejlepěí čas: 18,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gierlowski Micha, nejlepěí čas: 18,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Goldman David, nejlepěí čas: 18,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Grassl Petr, nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Jakub, nejlepěí čas: 18,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Tomáš, nejlepěí čas: 25,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gut Zdeněk, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hanuš Jiří, nejlepěí čas: 26,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hazmuka Roman, nejlepěí čas: 22,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Heinrich Lukáš, nejlepěí čas: 27,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Herman David, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hopp Jan, nejlepěí čas: 18,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš, nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš, nejlepěí čas: 19,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav, nejlepěí čas: 17,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Vašek, nejlepěí čas: 19,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Antonín, nejlepěí čas: 25,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Ondřej, nejlepěí čas: 18,69 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hudáč Jaroslav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hudec Vladimír, nejlepěí čas: 21,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hyčka Vojtěch, nejlepěí čas: 24,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hynek Milan, nejlepěí čas: 18,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Illichmann David, nejlepěí čas: 24,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal, nejlepěí čas: 17,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal, nejlepěí čas: 17,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janoušek Jaroslav, nejlepěí čas: 20,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ješov, nejlepěí čas: 20,81 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jílek Jan, nejlepěí čas: 19,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiráček Vojtěch, nejlepěí čas: 18,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirčák Ondřej, nejlepěí čas: 21,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiroud Tadeaš, nejlepěí čas: 26,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub, nejlepěí čas: 16,96 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub, nejlepěí čas: 16,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jonáš Aleš, nejlepěí čas: 21,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kadara Josef, nejlepěí čas: 17,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) kahánek Ondra, nejlepěí čas: 18,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kalous Dominik, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kalužník David, nejlepěí čas: 17,76 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Západočeská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kameňáci, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kašťák Martin, nejlepěí čas: 20,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klech David, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin, nejlepěí čas: 18,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kokta Jiří, nejlepěí čas: 21,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kolka Michal, nejlepěí čas: 20,03 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Komárek Michal, nejlepěí čas: 27,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kozák Jakub, nejlepěí čas: 20,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kožina Lukáš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krbec Ondřej, nejlepěí čas: 22,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krivokapič Milan, nejlepěí čas: 21,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krupa Lukáš, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krykorka Jiří, nejlepěí čas: 22,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kříž František, nejlepěí čas: 41,63 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kšána Petr, nejlepěí čas: 20,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton, nejlepěí čas: 18,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton, nejlepěí čas: 18,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel, nejlepěí čas: 17,62 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel, nejlepěí čas: 18,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuča Petr, nejlepěí čas: 19,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kucharik Erik, nejlepěí čas: 22,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuchařík Petr, nejlepěí čas: 17,82 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kyněra Petr, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr, nejlepěí čas: 17,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr, nejlepěí čas: 17,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Laufke Michael, nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lausitz, nejlepěí čas: 64,35 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Levý Radek, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lidmila Jaromír, nejlepěí čas: 17,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Malast Jan, nejlepěí čas: 26,05 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Malý Josef, nejlepěí čas: 21,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel, nejlepěí čas: 17,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mařan Petr, nejlepěí čas: 16,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Masný Matěj, nejlepěí čas: 17,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Matěj Masný, nejlepěí čas: 20,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Medvecký Marko, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mencl Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mikulenka Zbyněk, nejlepěí čas: 19,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef, nejlepěí čas: 16,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef, nejlepěí čas: 16,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef, nejlepěí čas: 19,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Peter, nejlepěí čas: 18,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Petr, nejlepěí čas: 22,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mlejnek Jan, nejlepěí čas: 18,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor, nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor, nejlepěí čas: 17,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš, nejlepěí čas: 19,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš, nejlepěí čas: 17,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nedrchal Lukáš, nejlepěí čas: 22,92 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Netolický Tomáš, nejlepěí čas: 19,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vláclav, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vladimír, nejlepěí čas: 20,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk, nejlepěí čas: 18,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk, nejlepěí čas: 19,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Papuga Michal, nejlepěí čas: 18,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paška Pavel, nejlepěí čas: 23,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pauliček Jakub, nejlepěí čas: 21,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Denis, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub, nejlepěí čas: 17,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub, nejlepěí čas: 17,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek, nejlepěí čas: 17,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlíček Jakub, nejlepěí čas: 19,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlišta František, nejlepěí čas: 30,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pecník Rastislav, nejlepěí čas: 19,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 16,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 15,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pipiš Daniel, nejlepěí čas: 21,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitra Dominik, nejlepěí čas: 21,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitrmoc Ladislav, nejlepěí čas: 21,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Plavec Štěpán, nejlepěí čas: 20,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Extraliga ČR
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Plinknout, nejlepěí čas: 19,23 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Pelhřimovská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pochva, nejlepěí čas: 48,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pola Ondřej, nejlepěí čas: 19,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub, nejlepěí čas: 18,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub, nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Preclík Jan, nejlepěí čas: 22,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Radvan Jaroslav, nejlepěí čas: 20,07 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Raizer Jan, nejlepěí čas: 21,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Rudolf Radek, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Rulík Martin, nejlepěí čas: 23,05 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch, nejlepěí čas: 17,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch, nejlepěí čas: 17,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel, nejlepěí čas: 16,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel, nejlepěí čas: 22,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Říma Jaroslav, nejlepěí čas: 26,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sabil David, nejlepěí čas: 19,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček Milan, nejlepěí čas: 19,16 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček milan, nejlepěí čas: 19,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David, nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David, nejlepěí čas: 19,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Skalka Tomáš, nejlepěí čas: 17,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr, nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr, nejlepěí čas: 22,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slovák Pavel, nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sluka Pavel, nejlepěí čas: 20,92 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej, nejlepěí čas: 18,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej, nejlepěí čas: 19,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav, nejlepěí čas: 18,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stodola Jan, nejlepěí čas: 25,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Strašil Martin, nejlepěí čas: 20,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Strnad Jiří, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Studnička David, nejlepěí čas: 28,51 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stuchlík Martin, nejlepěí čas: 17,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stýblo Jindřich, nejlepěí čas: 18,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Svoboda Jaroslav, nejlepěí čas: 18,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Szabo Martin, nejlepěí čas: 20,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šafařík Michal, nejlepěí čas: 20,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav, nejlepěí čas: 25,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav, nejlepěí čas: 19,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šída Michal, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škarupa Radim, nejlepěí čas: 20,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škařupa Radim, nejlepěí čas: 21,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šmída Adam, nejlepěí čas: 26,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štefan Belko, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štěpánek Milan, nejlepěí čas: 21,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam, nejlepěí čas: 17,20 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek, nejlepěí čas: 17,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuňava, nejlepěí čas: 16,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Švejda Radim, nejlepěí čas: 18,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tarant Stanislav, nejlepěí čas: 22,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub, nejlepěí čas: 17,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub, nejlepěí čas: 16,96 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Thale Sebastian, nejlepěí čas: 20,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomšíček Vojtěch, nejlepěí čas: 18,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Žďárská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tragédi, nejlepěí čas: 39,52 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tregner Karel, nejlepěí čas: 18,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Trunec Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tubler Roland, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Lukáš, nejlepěí čas: 18,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Michal, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek, nejlepěí čas: 17,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Václav Kinský, nejlepěí čas: 467,19 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaculín Petr, nejlepěí čas: 19,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vácha Libor, nejlepěí čas: 24,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vácha Ondřej, nejlepěí čas: 23,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Váňa Tomáš, nejlepěí čas: 22,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaněk Filip, nejlepěí čas: 25,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vašulín Miloš, nejlepěí čas: 19,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vild David, nejlepěí čas: 25,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vincenci Jan, nejlepěí čas: 19,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vitko Peter, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vízner Michal, nejlepěí čas: 22,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlastimil Žák, nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlček Tomáš, nejlepěí čas: 17,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 16,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 21,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 17,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Kuba, nejlepěí čas: 23,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrabec Milan, nejlepěí čas: 18,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan, nejlepěí čas: 17,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan, nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří, nejlepěí čas: 20,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří, nejlepěí čas: 19,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Wolf Ondřej, nejlepěí čas: 20,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zajan Jakub, nejlepěí čas: 16,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zapletal Radek, nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zimmer Antonín, nejlepěí čas: 24,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žemlička Jakub, nejlepěí čas: 19,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žilík Vojtěch, nejlepěí čas: 19,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
2013/10/26 | Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina | https://youtu.be/OHuJ39g0LOs | Dalibor Velčovský | |
2013/09/14 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | https://youtu.be/R56L_sU5L0Y | Václav Sedlecký | |
2013/07/28 | Strážov, Železný hasič - Strážov 2013 | https://youtu.be/zFdUX34i0r0 | Honza Adamec | |
2013/07/13 | Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročník | https://youtu.be/Cc9UwXzzlTg | Vojta Šindelář | |
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2013
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2013/06/22 | Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku | 5 | |
2013/08/18 | Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná | 8 | |
2013/08/18 | Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná | 15 | |
2013/09/07 | Havlovice, Sportovní areál, 10.kolo Východočeské hasičské ligy | 7 | |
2013/09/08 | Lhota za Červeným Kostelcem, 11.kolo Východočeské hasičské ligy | 24 | |
2013/09/14 | Dobré Pole - na hřišti, 11. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | 10 | |
2013/09/21 | Bardejov, radničné námestie, O pohár primátora mesta Bardejov | 13 | |
2013/09/28 | Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy | 23 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře